Üye ol! (Yeni üyelik alın!)
Aktivasyok Kodu telefon numaranıza gönderilecektir.
Üye girişi yapın!
m2pazar canlı destek
 

Metin2 Yang / Yang en ucuz yang Alış Fiyat ve Satış Fiyat M2Pazar.com

Daha güvenli (ban riski düşük) bir alışveriş için Metin2 Yang Güvenli Aktarım bölümüzü gözden geçirin.
No 
 Server Adı
Özel Bilgiler
Alış Fiyatı
Satış Fiyatı
Stok
65

Akdeniz

Fiyat Sorun
0.090 TL
0 m
50

Anadolu

Fiyat Sorun
0.090 TL
0 m
60

Avrasya

Fiyat Sorun
0.090 TL
0 m
162

Bozgeyik

Fiyat Sorun
0.090 TL
0 m
56

Candar

Fiyat Sorun
0.090 TL
0 m
51

Dandanakan

Fiyat Sorun
0.090 TL
797 m
57

Dodurga

Fiyat Sorun
0.090 TL
0 m
54

Eretna

Fiyat Sorun
0.090 TL
0 m
53
Germiyan
Fiyat Sorun
0.090 TL
356 m
59

Günhan

Fiyat Sorun
0.090 TL
0 m
29

Karadeniz

Fiyat Sorun
0.090 TL
0 m
55

Karesi

Fiyat Sorun
0.090 TL
0 m
62

Marmara

Fiyat Sorun
0.090 TL
103 m
61

Sancak

Fiyat Sorun
0.090 TL
0 m
58
Saruhan
Fiyat Sorun
0.090 TL
0 m
52
Truva
Fiyat Sorun
0.090 TL
969 m
66
Turkey
Fiyat Sorun
0.012 TL
0 m

EN GÜVENLİ METİN2 YANG SATIŞI BURADA

Metin2`nin oyun parası Yang - EM satışına yönelik detaylı bilgiyi, ucuz Yang fiyatlarını ve Yang satan siteler içerisinde en kârlı oyun marketinin M2Pazar olduğunu, incelemenin ayrıntılarından öğrenebilirsiniz. M2Pazar`da ödediğiniz paranın fazlasını karşılık olarak alırsınız. EP Epin Kodu veya Yang hiç fark etmez, ucuzluğun ve %100 güvenin tek adresi M2Pazar`dır.
 
 
İçerik: Güvenli Metin2 Yang Satın Alma, Metin2 Yang Fiyatları 2015, Banka Havalesiyle Yang, Metin2 M Çekme, EM Fiyatları... Güvenli ve Ucuz Yang & M Satışı, "Metin2 Yang nasıl satılır? Yang Satmak İstiyorum" gibi sorular cevaplarıyla birlikte Detaylar ve En Güvenli Yang Teslimatı...
 
 
3 Kralık Savaşı için Yang Sizi Güçlendirir!
Türkiye`nin ilk Türkçe MMORPG oyunu Metin2, Türkiye`de yayınlanmaya başladığı 2006 yılından beri MMORPG severlerin gönlünde taht kurmayı başardı. Shinsoo, Chunjo ve Jinno krallıklarının savaşlarını konu edinen Metin2, klasik Free2Play MMORGG oyunlarda olduğu gibi PVE ve PVE tabanlıdır. Lycan karakterinin 2015 senesinin başında oyuna eklenmesiyle serverları hıncahılç dolan Metin2`nin devasa bir oyuncu kitlesi bulunuyor.
 
Nesne Market Alışverişleri Ejder Parası ile Yapılır!
Oyunun F2P yapısı gereğince Market - Mağaza alışverişleri yapılmakta, oyuncular karakterlerini Nesne Market adındaki özel eşya mağazasından satın aldıkları itemlarla geliştirmeketdir. Nesne Market`te geçerli para birimi Ejder Parası`dır. Kısaltılmış adıyla EP ile Nesne Market alışverişlerinizi gerçekleştirir, M2`nin oyun içi parası EM 10 Yang ile de silahlarınıza artı basarsınız.
 
 
"En ucuz Yang çekme işlemlerini istediğiniz banka kartıyla gerçekleştirebilirsiniz. Banka kartıyla Metin2 Yang satın alırken fiyatlarda herhangi bir değişim olmaz!"
 
 
Yang Nedir? M Parası Nedir? T Nedir?
Metin2`nin içerisinde karakter gelişimine destek sağlayan, geçitlerde ödenen, eşya seviyesi yükseltirken Artı basarken kullanılan para birimidir. Level seviyesi yükseldikçe harcanılan M miktarı da artış gösterir. Böylelikle 10M, 100M veya 1000M gibi çok ciddi meblağalar para olmaktan çıkar. 10 milyon Yang, 10 M`dir. 1000 M de 1 T`dir. Yang miktarı ne kadar fazla olursa olsun, hazıra dağ dayanmaz misali Yang`lar suyu çektiğinde M satış sitelerine yönelim başlar. İşte bu aşamada Yang satın alacağınız sistenin güvenli olmasında yarar var! Özet: Daha önce X isteden Yang satın almış arkadaşınız varsa, siz de alın. Kendi başınıza yeni Yang satış sitesi keşfetmeye çalışmanız pek de akıllıca bir hereket olarak gözükmüyor.
 
 
"M çekmek için banka havalesi yöntemini kullanabilirsiniz"
 
 
Metin2 M Kasma Yolları ve Yang Satış Siteleri
Oyuncuların Metin2 M kasma yolları bir yerden sonra sonuçsuz kalabilir. Çünkü Metin2 M kasma oyuncuların da bildiği üzere biraz zahmetli bir iştir. Bu sebepten dolayı Yang satış sitelerine yönelirler. Ve tabi her Yang satış sitesi göründüğü gibi değildir! Yang alırken hacklenmemeye dikkat etmek gerekiyor. Ya da Yang Hilesi buldum diyerek sevinmemek lazım. Yang hilesi diye elinizdeki-avcunuzdanki Yang`lardan olmak bir kenara, Char`ınızı da komple kaybedebilirsiniz. Hal böyleyken Yang satış siteleri içerisinde her zaman en güvenli olana yani kullanıcı bilgileriniz ile hesaplarınızı %100 koruma altına alan M2Pazar`a yönelin.
 
 
"Banka kartıyla Yang çekerken sahip olduğunuz kartın bankası tarafından ekstra bir kesinti yaşayabilirsiniz. Fakat Akbank ile Ziraat Bankası kartılarıyla yapacağınız ödemelerde kesinti olmaz!"
 
 
Metin2 TR M Çekme İşlemi Yapabilirsiniz
M2Pazar`dan gerek en ucuz EP gerekse de en ucuz Yang satışını her ödeme seçeneğiyle M2Pazar`a ücretsiz üye olarak gerçekleştirebilirsiniz. Metin2 M Fiyatları için server listesine ve hemen karşılığındaki M fiyatlarına göz atabilir, ucuz Yang satın alma işlemi yapabilir veya talep doğrultusunda Yang satışı da yapabilirsiniz.
 
 
"EP ve Yang satışlarında PayPal ödeme yöntemi geçerlidir."
 
 
Metin2 M Fiyatları Ucuzudur: Metin2 Yang Fiyatları 2015
Yang - M fiyatları her serverda değişir. Mesela Truva`da 10M Yang`ın Alışı 1.60, Satışı ise 0.90 TL`dir. Ama Marmara sunucusunda 10M Yang fiyatı 0.99 TL ve satış fiyatı 0.65 TL`dir. Kısaca Yang satışı - M fiyatından için menkul kıymetler borsası gibi olduğunu söyleyebiliriz.
 
 
"M2Pazar.com`da ucuz Yang fiyatları ödeme yöntemine göre artmaz. Bank kartıyla Metin2 Yang alırken veya Mobil ödemede Yang fiyatları her daim en ucuz şekilde sunulur. Sadece Mobil ödeme ya da ininal kart gibi ödeme yöntemlerinde operatörler ile kartın yayıncısı ekstra kesintiler yapabilmektedir. Bunun için bölümleri tıkladığınızda açılan sayfalardaki detaylara göz atmak gerekiyor."
 
 
Hangi Metin2 Sunucularında Yang Satışı Yapılmaktadır?
Gameforge tarafından yayınlanan Metin2 Türkiye`nin bütün sunucularında ucuz Yang satışı yapılmaktadır. ucuz ve güvenli fiyatlardan  Dodurga, Truva, Saruhan, Dandanakan, Anadolu, Sancak, Eretna, Avrasya, Germiyan, Marmara, Karesi, Candar, Gunhan  servlarinda yang alabilirsiniz
 
 
"Kredi kartıyla M çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz"
 
 
Metin2 Yang Nasıl Alınır? Metin2 Yang Nasıl Çekilir?
M2Pazar hesabınıza ATM, Kredi Kartı, PTT, Mobil, ininal Kart ve PayPal gibi en güvenli ödeme yöntemleriyle bakiye yüklersiniz. Ardından da KRALİYETONLİNE Metin2 Yang sayfasından; Dodurga, Truva, Saruhan, Dandanakan, Anadolu, Sancak, Eretna, Avrasya, Germiyan, Marmara, Karesi, Candar, Gunhan olmak üzere istediğiniz servera yönelik Yang siparişi verirsiniz. Yang teslimatı için buluşma noktası Mavi Bayrak 1. Köy CH 1`dir. Ayrıca sipariş vermeden önce pazar kurmayı sakın unutmayın.
 
 
Metin2 TR Yang Fiyatları -  Metin2 T Fiyatları - Ucuz Satış
Belirtmekte yarar var: Türkiye sunucularında Yang fiyatları ve Yang Satma fiyatları sabit değildir! 1 milyon yang 1 M, 1000 M de 1 T ettiği için dilerseniz aşağıdaki örnek kurlar üzerinden hesaplama yapabilirsiniz. Mesela Anadolu sunucusunda 10 M fiyatı 1.50 TL`dir. 100 M fiyatı 15 TL, 1000 M fiyatı ise 150 TL`dir. Ayrıca toplu Yang satışlarında - alımlarda elbette ki indirim yapılmaktadır.
 
ANADOLU Yang 10M Yang Alma: 1,20 TL Satma : 0,90 TL
DANDANAKAN Yang 10M Yang Alma : 1,20 TL Satma: 0,70 TL
TRUVA Yang 10M Yang Alma: 1,20 TL Satma: 0,90 TL
ERETNA Yang 10M Yang Alma: 1,20 TL Satma: 0,80 TL
KARESİ Yang 10M Yang Alma: 1,20 TL Satma: 0,60 TL
CANDAR Yang 10M Yang Alma: 1,20 TL Satma: 0,90 TL
DODURGA Yang 10M Yang Alma: 1,20 TL Satma: 0,50 TL
SARUHAN Yang 10M Yang Alma: 1,20 TL Satma: 0,90 TL
GUNHAN Yang 10M Yang Alma: 1,20 TL Satma: 0,90 TL
AVRASYA Yang 10M Yang Alma 1,20 TLSatma 1,00 TL
SANCAK Yang 10M Yang Alma : 1,20 TL Satma: 0,90 TL
MARMARA Yang 1M Yang Al : 0,20 TL Satma 0,65 TL
 
 
"Yang satın alırken mobil ödemeyi kullanabilirsiniz"
 
 
Metin2 Yang Alma ATM Kartsiz İşle - Banka Kartsız Yang Çekme
Aşağıda belirtilen bankaların ATM`lerinden kartsiz işlem ile hesabınıza banka havalesi yapabilir Para yatırabilir, daha sonra M çekebilirsiniz. Ayrıca yine belirtmeden de geçmek olmaz: Ödemelerinizi Ziraat Bankası veya Finansbank ATM`lerinden yaparsanız, herhangi bir kesinti ile karşılaşmazsınız. Yatırmış olduğunuz tutar olduğu gibi hesabınıza yüklenir. Siz de bu miktarla kesintisiz Yang alımı gerçekleştirirsiniz. KRALİYETONLİNE banka hesaplarına ulaşmak için tıklayın. KRALİYETONLİNE`in anlaşmalı olduğu bankaların, internet bankacılığını da yine kartsız işlemler için kullanabilirsiniz:  Garanti Bankası, Ziraat, Yapı Kredi, İş Bankası, Finansbank, Akbank ve Halkbank`ın internet bankaciliginu kullanarak, hızlı - kolay güvenli ve ucuz bir şekilde Metin 2 Yang alabilirsiniz.
 
 
Havale ile Yang Satışı - M Çekme - M2 Parası Satın Alma - Banka Kartıyla Metin2 Yang
M2 Yang satın almak için anlaşmalı bankalardan havale işlemi yapabilir, KRALİYETONLİNE hesabınıza dilediğiniz miktarda bakiye Para yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizden Metin 2 Yang cekmek için kullanacağınız bankalar şunlardır: Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası Bankası, Finansbank, Halkbank ve Akbank.
 
 
EFT ile Yang Çekme - M Satın Al
Kullandığınız banka hesabı üzerinden Metin2 Yang satın almak için EFT işlemi yapabilirsiniz. EFT işlemlerinizin daha kısa bir sürede tamamlanmasını istiyorsanız, KRALİYETONLİNE Garanti Bankası hesabına EFT yapmanız önerilir. Detaylar için burayı tıklayın. Sitemizden ucuz, hızlı ve güvenli Yang çekmek için; Alternatif Bank, Arap Bankası, Türk, Burgan, Citibank, Denizbank, Deutsche, HSBC, ING, Odeabank, Rabobank, T-Bank, Adabank, Akbank, Aktif, Anadolubank, Fibabanka, Şekerbank, Tekstilbank, Turkish, Türk Ekonomi, Albaraka, Bank Asya, Kuveyt Türk, Türkiye Finans gibi gerek yabancı ortaklı gerekse de ulusal bankalar üzerinden EFT ile Yang M - Tçekebilirsiniz.
 
 
Kredi Kartı Metin2 Yang Taksitli Alışveriş
Kredi kartıyla Yang almak isteyenlere süper bir fırsat sunmayı ihmal etmiyoruz. Taksitli Yang satışı KRALİYETONLİNE`de yapılmaktadır. Yang satın almak isteyenlere 2-4-6 ve 8 taksit fırsatı Türkiye`de yalnızca KRALİYETONLİNE tarafından sunulur. Yang alırken kredi kartı kullanmak istiyorsanız, kredi kartı ile satış ve taksitlendirme detaylarına buradan bakabilirsiniz. Peki bangi banka kartlari ile taksitli Yang alabilirisniz? Banka Kartları: Bonus Card, World Card, Maximum, Cardfinas, Asyacard, Advanced gibi Visa - Master logolu kredi kartlari ile sitemizden uygun fiyatlı ve hızlı, taksitli M2 Yang çekim işlemi yapabilirsiniz.
 
 
Metin2 Yang alma Mobil Ödeme Kullan
Hesabınıza cep telefonuyla yoluyla bakiye yükleyebilirsiniz. Ardından Yang satın alabilirsiniz. Mobil Yang alışverişleriniz hızlıca ve güvenli bir şekilde gerçekleşir. Ancak Mobil Yang alışında kesinti yaşanmaktadır. Bu kesintiler kesinlikle KRALİYETONLİNE tarafından yapılmamaktadır. Mobil servis sağalayıcılar Avea, Vodafone, Turkcell ödemelere vergilendirme sistemini dahil etmiştir. Mobil Ödeme detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. mobil ödeme ile sitemizden vodofone, Turkcell, Avea, hatlari ile yangm - talimlari hizlı ve guvenli bir şekilde cekebilirsiniz.
 
 
 
Metin2 Yang PTT Ödemesi Yap
Postaneden hesabınıza bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. PTT şubelerinden yapacağınız her ödeme anında hesabınıza yansır. PTT ödemesi detayları için tıklayın. PTT şupelerinden yapacağınız ödemeler ile M2 Yangları m - t ucuz, hizli ve güvenli bir şekilde satın alabilirisniz.
 
 
Metin2 Yang İninal Kart ile Al
Ön Ödemeli alışveriş kartı ininal Kart ile Yang almak için doğru yerdesiniz. Yang alım satım işlemlerini ininal kartınızla yapmak istiyorsanız; ininal kart detaylarına buradan göz atın. İninal Kart ile M2 Yang alcaginiz serverlar;
Anadolu, Dandanakan, Truva, Germiyan, Eretna, Karesi, Candar, Dodurga, Saruhan, Gunhan, Avrasya, Sancak ve Marmara severlaridır.
 
 
ininal Kart ile Metin2 Yang Nasıl Alınır? ininal Metin2 M Çekme
 
1- Hesabınıza mail adresiniz ve şifrenizi kullanarak giriş yapın.
 
2- Ekranın sağ köşesinde bulunan "Bakiye Yükle" ikonunu tıklayın. Karşınıza çıkan ekranda kredi kartı ile ödeme sonteklif.com u seçin seçin.
 
3- Ödeme yapmak istediğiniz miktarı girdikten sonra ininal kart sayfasına yönlendirileceksiniz.
 
4- ininal sayfasına girince, ininal kartınızın bilgilerini ilgili yerlere yazın. Ödemeye onay verince cep telefonunuza aktivasyon için mesajı gelecek.
 
5- İşlemler tamamlandıktan hemen sonra ininal kart ile Metin2 Yang alımı gerçekleştirebilirsiniz. KRALİYETONLİNE`de her Metin2 sunucusu için ucuz Yang satışı ve Yang Satma işlemi yapılmaktadır.

Metin2
oyununda oyunun devamlılığı için ep yani ejder parası hesabında bakiye olması gerekmektedir. Metin2 ep hesabı oldukça önemlidir. Bunun yanında oyun içindeki sanal para olan Metin2 yang hesabınız da oldukça önemlidir. Ayrıca Metin2 m2bob botunun kullanımı da oyunun devamlılığı açısından önemlidir. Bursagb Metin2 oyunu için Ejder Parası ep, yang ve m2bob için tercih etmeniz gereken en güvenilir satın alma sitesidir. Bursagb ile Metin2 oyununuzda yer alan oyun hesaplarınıza kolayca kredi ekleyebilirsiniz. Bunun için Bursagb hesabınıza kredi kartı, havale ya da mobil ödeme ile ücret yatırmanız yeterlidir. Sadece satış değil Metin2 yang ve Metin2 item takas konusunda da Bursagb güvenilir bir oyun puanı sitesi olarak 7/24 hizmetinizdedir.

Stoklar neden süreli değişiyor? Yang/Gold bulunan karakterlerin stoktan bulunmaması için, YAZAN RAKAMLAR KESİNLİKLE stokta MEVCUTTUR.
Özel Simgelerin Anlamları Nedir?
Adet İndirimi Var
Yang/Gold satın alırken aldığınız ürün adeti arttıkça fiyatın düşmesidir. Örneğin 20m aldığınızda 1m 0,25TL iken 100m aldığınızda 1m 0,20TL olarak hesaplanacaktır.
yeni stok
Stok Yenilendi
Son 2 Saat içinde yeni Stok geldiğini belirtir.
fiyat değişim
Fiyat İndirim
Son 2 Saat içinde Fiyatın düştüğünü belirtir.
fiyat değişim
Fiyat Yükseldi
Son 2 Saat içinde Fiyatın yükseldiğini belirtir.
Haber Al Listesi Nedir?
em tarafından otomatik olarak SMS gönderilecektir.
Gönderilen SMS ücretlimidir?
Ücretsiz bir hizmettir. Hiç bir ücret talep edilmez.
Kimler faydalanabilir?
Sitemziden 1 defa alış veriş yapmış olan üyelerimiz faydalanabilir.
Nasıl üye olabilirim?
Stok bilgisi almak istediğiniz serverin yanındaki yıldızı tıklamanız yeterlidir.
 
Fiyatlar
© M2Pazar.com 2012 - 2016
SSL